Izvor: HGK

U Vrbovcu održana prezentacija U susret poduzetništvu

Objavljeno: 09. 05. 2017. , Ažurirano: 11. 05. 2017.

U Vrbovcu je 9. svibnja održana prezentacija U susret poduzetništvu koju provodi HGK – Komora Zagreb u suradnji sa Zagrebačkom županijom, Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Regionalnim uredom Zagreb te Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak.

Poslodavcima, obrtnicima, OPG-ovima, udrugama, nezaposlenim osobama predstavljen je novi paket mjera aktivne politike zapošljavanja HZZ-a Od mjere do karijere, mjere i aktivnosti za poticanje poduzetništva i poljoprivrede u 2017. godini Zagrebačke županije, HBOR-ove mogućnosti financiranja i potpora poduzetnicima te usluge i aktivnosti Hrvatske gospodarske komore, među kojima su istaknute one novije, Katalog hrvatskih proizvoda, Porezno savjetovanje, Vaučeri za pročišćene tekstove zakona, Tenderi.hgk.hr, Poduzetnik-izvoznik i druge, te aktivnosti podrške internacionalizaciji poslovanja članica.

Predstavljanju je prisustvovalo 40-ak sudionika, a skup je otvorio gradonačelnik grada Vrbovca Vladimir Bregović.