Sastanak stručnog tima Komore Zagreb s tvrtkom MegaVisit j. d. o. o.

Objavljeno: 20. 01. 2017. , Ažurirano: 25. 01. 2017.

Stručni tim Komore Zagreb, Andrijana Rakarić iz Odsjeka za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize, Irena Fresl Rendulić iz Odsjeka za trgovinu te Vesna Krišto iz Odsjeka za turizam, sastale su se 19. siječnja u okviru aktivnosti mobilnih timova HGK s direktoricom samoborske tvrtke MegaVisit j. d. o. o. Ivom Šimeković. Tema sastanka bio je plan za širenje poslovanja, pri čemu je tvrtka zainteresirana za pomoć Komore u promociji proizvoda. Stoga su im predstavljene usluge i moguće korištenje poslovnih servisa HGK, osobito sudjelovanje u akciji Kupujmo hrvatsko i baze Katalog hrvatskih proizvoda te Europske poduzetničke mreže Hrvatske koja pomaže pri stupanju na nova inozemna tržišta.

MegaVisit j. d. o. o. je mikro tvrtka koja svojim visokokvalitetnim proizvodima putem suvenira i poklon-programa objedinjuje hrvatsku kulturu, baštinu i dizajn. Tvrtka pomoću inovativnih rješenja proizvodi hrvatske autentične proizvode u svrhu povećanja prepoznatljivosti naših prirodnih i kulturnih ljepota, stoga je želja ove tvrtke dobiti i znak „Hrvatska kvaliteta“ za svoje proizvode.