Razgovori u tvrtki Medtronic Adriatic d. o. o.

Objavljeno: 09. 12. 2016. , Ažurirano: 12. 12. 2016.

Stručni tim Komore Zagreb, predsjednik Zlatan Fröhlich i viša stručna suradnica u Odsjeku za trgovinu Irena Fresl Rendulić, 6. prosinca posjetili su tvrtku Medtronic Adriatic d. o. o. te su se sastali s Hrvojem Badovincom, regionalnim direktorom Medtronic Adriatica za zapadnu regiju i njegovim suradnicima Juricom Tothom i Nevenom Trbovićem.

Tema sastanaka bila je upoznavanje tvrtke Medtronic Adriatic d. o. o. s uslugama i aktivnostima Hrvatske gospodarske komore. Posebno je predstavljen servis HGK Moj EU vaučer za koji su predstavnici Medtronic Adriatic d. o. o. iskazali interes s obzirom na svoje poslovne planove.

Medtronic Adriatic d. o. o. je globalni lider u medicinskoj tehnologiji. U okviru svoga poslovanja redovito organiziraju edukacije za liječnike, ali i za ostalo medicinsko osoblje. Dogovorena je suradnja Komore Zagreb i Medtronic Adriatic d. o. o. u prezentaciji njihovih najnovijih istraživanja i projekata stručnoj javnosti.