Poziv na nastup na 14. međunarodnom sajmu vina Interfest 2017. u Novom Sadu

Objavljeno: 27. 03. 2017. , Ažurirano: 04. 05. 2017.

HGK – Komora Zagreb poziva sve hrvatske tvrtke zainteresirane za nastup na 14. međunarodnom sajmu vina Interfest 2017., koji će se održavati od 15. do 17. lipnja 2017. u Novom Sadu da ispune anketni upitnik za interes za izlaganje. Riječ je o sajmu koji okuplja proizvođače vina, turističke organizacije i sve one koji se bave proizvodnjom, distribucijom i promocijom vina, uz sudjelovanje brojnih izlagača iz Srbije i velikoga dijela Europe.

HGK će sufinancirati nastup tvrtki članica na zajedničkom štandu, a konačna visina sufinanciranja bit će poznata nakon obrade prikupljenih anketa. Izlagači pojedinačno snose troškove transporta vlastitih izložaka i promotivnih materijala te troškove putovanja i smještaja svojih predstavnika na ovom sajmu.

Komora će pod jednakim uvjetima sufinancirati nastup na zajedničkom štandu i poslovnim subjektima koji nisu članovi Komore, ako uplate u cijelosti iznos godišnje članarine za male tvrtke (504 kune). Na temelju broja prijavljenih sudionika Komora će donijeti odluku o visini potpore za Interfest te će zainteresiranim tvrtkama ispostaviti ponudu za sudjelovanje. Ako te tvrtke ne obave uplatu prema ponudi do zadanog roka, to će se smatrati odustajanjem od nastupa.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Komori Zagreb, Odsjek za poljoprivredu, prehrambenu industriju i šumarstvo, Draškovićeva 45, Zagreb; kontakt-osoba: Biserka Šafran Fuchs (tel: 01/4606 777).

Zainteresirani izlagači popunjeni anketni upitnik trebaju dostaviti najkasnije do 7. travnja na e-adresu: bsafran@hgk.hr ili telefaksom na broj 01/ 4606 803.