S lijeva: Zlatan Fröhlich, Davorka Car, Tomislav Šuk i Tina Mordej
Izvor: HGK

Tvrtki Favory d. o. o. predstavljene usluge i aktivnosti Komore Zagreb

Objavljeno: 21. 11. 2017. , Ažurirano: 22. 11. 2017.

Komoru Zagreb 21. studenoga posjetio je Tomislav Šuk, direktor tvrtke Favory d. o. o., sa suradnicima, a primio ga je predsjednik Komore Zagreb Zlatan Fröhlich sa suradnicima, predstavivši njezine glavne aktivnosti i usluge koje pruža svojim članicama.

Catering Favory d. o. o. poznata je tvrtka za catering u Hrvatskoj, osnovana 1989. godine, a bavi se organiziranjem domjenaka, cocktail partyja, vjenčanja, banketa i večera, show cookinga, poslovnih ručkova i svečanih večera za najrazličitije prigode. Tvrtka prati trendove u zdravlju i prehrani, pa nude vegetarijanska, veganska i bezgluteinska jela i rawfood. U vlasništvu tvrtke je i slastičarnica Šarlota koja je osnovana 2006. godine. Catering Favory prvi je 2007. godine certificirao normu ISO 22000, koja jamči zdravstvenu ispravnost hrane. Favory d. o. o. je 2016. godine pokrenuo novi projekt, putničku agenciju Favory Event & Travel, koja je specijalizirana za MICE segment (Meetings, Incentives, Conventions, and Events).

Cilj je tvrtke proširiti ponudu i na strana tržišta pa su se, među ostalim, prijavili za sudjelovanje u poslovnom izaslanstvu Hrvatske gospodarske komore u Australiju, planiranom za ožujak 2018. godine, gdje žele ponuditi turističke obilaske za Australce i naše iseljenike po Hrvatskoj i EU te ugostiteljske usluge za naše iseljenike u Hrvatskoj.