Izvor: HGK

Katarina Peršurić Bernobić, direktorica tvrtke Pjenušci Peršurić d.o.o., Višnjan

Objavljeno: 11. 10. 2015. , Ažurirano: 18. 02. 2020.

Potpora ženskom poduzetništvu

Zadovoljna sam radom HGK, a to se posebno odnosi na rad naše Županijske komore s kojom sam u direktnoj vezi s obzirom da se izuzetno zalaže za promociju ženskog poduzetništva, kako u državi, tako i izvan nje na različitim skupovima i sajmovima. Stalno nas izvještavaju o promjenama u zakonima kojih je svakim danom sve više i bez njihove pomoći teško bi bilo to sve pratiti. Isto tako organiziraju različita predavanja koja nam puno pomažu kako u praćenju zakona tako i u našem usklađivanju sa EU.

Smatram da Komora mora ostati takva kakva jest jer samo na taj način može i dalje doprinositi razvoju poduzetništva Republike Hrvatske.