Javno otvaranje predloženih voznih redova za izvanredno usklađivanje
Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Održano javno otvaranje predloženih voznih redova za izvanredno usklađivanje

Objavljeno: 11. 10. 2017. , Ažurirano: 19. 10. 2017.

U ŽK Virovitica, 18. listopada, u skladu s Pravilnikom o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika i Poslovnikom o usklađivanju voznih redova HGK, stručna služba HGK – Županijske komore Virovitica, uz prisutnost članova Radnog odbora, provela je javno otvaranje predloženih voznih redova za izvanredno usklađivanje voznih redova za županijsku liniju: Starogradački Marof – Virovitica.

Za izvanredno je usklađivanje jedan prijevoznik predao sedam novih voznih redova za navedenu liniju.

Od predloženih voznih redova oblikovat će se Knjiga voznih redova koja će biti objavljena na internetskoj stranici Županijske komore Virovitica.

Uvezanu Knjigu predloženih voznih redova zainteresirani prijevoznici moći će preuzeti u HGK – Županijskoj komori Virovitica.