Izobrazba u području sustava javne nabave

Objavljeno: 09. 01. 2018. , Ažurirano: 02. 02. 2018.

HGK – Županijska komora Dubrovnik na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta u provedbi izobrazbe u području sustava javne nabave organizira jednodnevnu radionicu Dokumentacija o nabavi, kriterij za odabir ponude i planiranje u sustavu javne nabave i registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma koja će se održati 31. siječnja, u 8 sati u hotelu Adria Dubrovnik, na adresi Radnička ulica 46 (Registracija sudionika od 7.30).

Radionica traje osam nastavnih sati i polazniku donosi 8 bodova, a namijenjena je sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima, ponuditeljima te naručiteljima.

Voditelj radionice: Zdravko Pandžić, stručnjak Uprave za sustav javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Naknada: 750,00 kn (oslobođeno PDV-a, članak 6. Zakona o PDV-u)

Članice Hrvatske gospodarske komore ostvaruju popust na iznos naknade te ona iznosi 650,00 kn, a za svakog sljedećeg polaznika iz iste tvrtke naknada iznosi 550,00 kn.

- naknada uključuje sudjelovanje, radni materijal (USB), osvježenje tijekom pauza i ručak.

Podaci za uplatu:

PLATITELJ: IME I PREZIME / TVRTKA / INSTITUCIJA / USTANOVA

ADRESA

OIB

PRIMATELJ: HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA

ROOSEVELTOV TRG 2

10000 ZAGREB

IBAN PRIMATELJA: HR1423400091100241295

MODEL: HR00, POZIV NA BROJ: 2493730-17-201714,

OPIS PLAĆANJA:  Javna nabava DU

Prijavu smatramo konačnom po primitku potvrde o uplaćenoj naknadi na navedeni e-mail. Nakon održane radionice HGK će dostaviti račun, a Ministarstvo potvrdu o sudjelovanju na radionici na adresu navedenu u prijavi.

Minimalan broj polaznika za održavanje radionice je 15, a maksimalan 50. Prijave će se evidentirati prema redoslijedu primitka. U slučaju manjeg broja zainteresiranih sudionika od predviđenog, radionica se otkazuje uz povrat uplaćene naknade.

Datum prijave: Molimo da dolazak potvrdite putem prijave najkasnije do srijede, 24. siječnja.

Kontakt-osoba: Nikolina Čović, e-mail ncovic@hgk.hr.