Izložba inovacija - iKA 12

Objavljeno: 24. 05. 2017. , Ažurirano: 05. 06. 2017.

Od 30. svibnja od 2. lipnja u Tehničkoj školi Karlovac održat će se iKA 12 – Izložba inovacija Karlovac.

To je tradicionalna bienalna izložba inovacija koju organizira Udruga inovatora Karlovačke županije u suorganizaciji i pod pokroviteljstvom Županijske komore Karlovac.

Ove godine na izložbi će se predstaviti više od šezdeset inovacija čiji su autori članovi karlovačke udruge i poduzetnici Karlovačke županije te članovi partnerskih i udruga iz Hrvatske i susjednih regija: Unsko-sanskoga kantona (BiH) te Dolenjske i Bele Krajine (Slovenija). Na iKA-i se uvijek osobita pozornost pridaje stvaralaštvu mladih pa će dio izlagačkog prostora i ovoga puta biti namijenjen radovima učenika strukovnih škola Karlovačke županije i studenata Veleučilišta u Karlovcu.

Županijska komora Karlovac će iskoristiti ovu priliku za još jednu promociju svoga Razvojnog centra – Inkubatora za poduzetnike početnike, namijenjenog upravo poduzetnicima – inovatorima koji svoju ideju žele ostvariti poduzetničkim poduhvatom.

Otvorenje izložbe bit će 30. svibnja u 12 sati, a izložene inovacije moći će se razgledati svakoga dana od 9 do 18 sati.