Gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na 6. međunarodnom sajmu Zdravo-domaće-prirodno

HGK - ŽK Virovitica
Vrijeme održavanja: 29.09.2017. - 30.09.2017.

U Zaječaru je 29. i 30. rujna održan 6. međunarodni sajam Zdravo-domaće-prirodno. U organizaciji Županijske komore Virovitica, na sajmu je uz 350 izlagača svoje proizvode predstavilo i deset izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Agroservis proizvodnja Virovitica, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Medena Virovitica, Meta-plast Pitomača, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, Turistička zajednica grada Virovitice, Viro Tvornica šećera i Viroexpo Virovitica.

Na ovom sajmu Županijska komora Virovitica predstavlja gospodarstvo Virovitičko-podravske županije, a Regionalna privredna komora Zaječarskog i Borskog upravnog okruga predstavlja gospodarstvo Timočke krajine na međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo u Virovitici.

Sajam su posjetila i poslovna izaslanstva iz zemalja sudionica sajma, a među njima i poslovno izaslanstvo Županijske komore Virovitica.

Organizatori 6. međunarodnog  sajma Zdravo-domaće-prirodno u Zaječaru dodjelili su posebno priznanje Županijskoj komori Virovitica za podršku međunarodnom sajmu Zdravo-domaće-prirodno.

• Ivona Odalj Stručni suradnik Tel: +385 33 618 046 Email: iodalj@hgk.hr