Gospodarstvo Virovitičko-podravske županije predstavljeno na petomu međunarodnom sajmu Zdravo-domaće-prirodno u Zaječaru

Objavljeno: 28. 09. 2016. , Ažurirano: 06. 10. 2016.

U Zaječaru, u Srbiji, od 30. rujna do 1. listopada, više od 500 izlagača iz devet zemalja izložilo je svoje proizvode na petomu međunarodnom sajmu Zdravo-domaće-prirodno,

Zemlje izlagači bile su Srbija, Hrvatska, BiH, Slovenija, Makedonija, Bugarska, Rumunjska, Slovačka i Indonezija koja je ujedno i zemlja partner sajma.

20160930_125250.jpg

U organizaciji ŽK Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije predstavilo se deset izlagača: Asel Slatina, Agroservis proizvodnja Virovitica, Brana Virovitica, Dam Lozan, Medena Virovitica, Mustač-Commerce Virovitica, Turistička zajednica grada Virovitice, Turistička zajednica Virovitičko-podravske županije, Viro Tvornica šećera i Viroexpo Virovitica.

20160930_130016.jpg

Na ovom sajmu ŽK Virovitica predstavila je gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na temelju reciprociteta, a Regionalna privredna komora Zaječar predstavlja gospodarstvo Timočke krajine na međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo u Virovitici.

20160930_0955241234S.jpg

Sajam su posjetila i brojna poslovna izaslanstva iz zemalja sudionica sajma.

Odlukom Središnjice HGK, direktor ŽK Virovitica Milan Vanđura predvodio je izaslanstvo Hrvatske gospodarske komore u kojem su bili predstavnici Sektora za međunarodne poslove i EU, ŽK Rijeka i ŽK Virovitica.