Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na 11. Sajmu poduzetništva u Kikindi

Objavljeno: 19. 09. 2017. , Ažurirano: 26. 09. 2017.

U Kikindi u Vojvodini od 21. do 24. rujna održan je XI. Sajam poduzetništva. U organizaciji HGK – Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije predstavili su se Agroservis proizvodnja Virovitica, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Herbas Starogradački Marof, Medena Virovitica, Meta-plast Pitomača, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, Viro Tvornica šećera i Viroexpo Virovitica.

20170923_102649-1.jpg

Siniša Pašić, predsjednik udruženja poduzetnika Kikinda, Tibor Horvat, direktor PKS – RPK Sjeverno-banatskog upravnog okruga, Milan Vanđura, direktor ŽK Virovitica, Miodrag Bulaić, član Gradskog vijeća Kikinde, Nikola Lukač, načelnik Sjeverno-banatskog upravnog okruga i Saša Tanackov, sekretarijat za lokalni ekonomski razvoj i promociju Kikinde

Izloženi prostor Županijske komore Virovitica posjetili su načelnik Sjeverno-banatskog upravnog okruga Nikola Lukač te ostali najviši predstavnici političkog i gospodarskog života Kikinde i Sjeverno-banatskog upravnog okruga.

20170923_102558 - Copy.jpg

Nikola Lukač, načelnik Sjeverno-banatskog upravnog okruga, Miodrag Bulajić, član Gradskog vijeća Kikinde za mala i srednja poduzeća i zaštitu životne sredine i Milan Vanđura, direktor ŽK Virovitica

Županijska komora Virovitica predstavlja gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na sajmu poduzetništva u Kikindi, a PKS –  Regionalna privredna komora Sjeverno-banatskog upravnog okruga predstavlja gospodarstvo Banata i Vojvodine na međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo u Virovitici.

Na poziv organizatora, sajam je posjetilo izaslanstvo iz Virovitičko-podravske županije, koje je na temelju poziva gradonačelnika prisustvovalo i središnjoj svečanosti obilježavanja 32. manifestacije Dani ludaje. Svečanosti su prisustvovali i veleposlanici SAD-a, Crne Gore i Norveške, potpredsjednica Skupštine AP Vojvodine i niz ostalih predstavnika političkog i gospodarskog života.