Festival poduzetništva, obrta i OPG-ova Moja poduzetna Hrvatska – Zaprešić 14. listopada

Objavljeno: 27. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 10. 2016.

Styria media grupa Hrvatska (Večernji list, Poslovni dnevnik, 24 sata) pokrenula je, uz potporu Hrvatske gospodarske komore, projekt Moja poduzetna Hrvatska, u okviru kojega će se u Zaprešiću u petak, 14. listopada, održati Festival poduzetništva, obrta i OPG-ova.

Događanje je izložbeno-prodajnoga karaktera, programski orijentirano na uspostavljanje novih kontakata, povezivanje poduzetnika i unapređenje poslovanja, uz prateću medijsku promociju. Također, na festivalu se održavaju i obrazovni programi, kulinarske radionice i kušanja te zabavni program.

Dosad su se u okviru ovoga događanja promovirali mali i srednji poduzetnici u više hrvatskih gradova, s tim da su se u svakom gradu predstavljali poduzetnici određene županijske komore.

Broj sudionika je ograničen na deset izlagača po gradu.

Za sve dodatne informacije, slobodno se obratite kontakt-osobi u Komori Zagreb, Biserki Šafran Fuchs na telefonski broj 01/4606-777.