Izvor: ŽK Slavonski Brod
Autor: Nagrađeni

Dodijeljena priznanja ŽK Slavonski Brod najuspješnijim tvrtkama za poslovanje u 2015. godini

Objavljeno: 19. 12. 2016. , Ažurirano: 22. 12. 2016.

Županijska komora Slavonski Brod dodijelila je plaketu Zlatana kuna najuspješnijim tvrtkama s područja Brodsko-posavske županije te priznanja jubilarcima.

Na svečanom dijelu sjednice Gospodarskog vijeća ŽK Slavonski Brod održane 19. prosinca, dodijeljene su plakete Zlatna kuna najuspješnijim tvrtkama Brodsko-posavske županije za poslovanje u 2015. godini. Odluku o priznanjima donijelo je Gospodarsko vijeće na temelju analize 21 pokazatelja poslovanja, uzevši u obzir kontinuitet u poslovanju.

U kategoriji malih trgovačkih društava, plaketa Zlatna kuna dodijeljena je tvrtki Delta-color d. o. o. iz Slavonskog Broda, a nagradu je vlasniku tvrtke Ivici Pekezu uručila zamjenica gradonačelnika Slavonskog Broda Tea Tomas

U kategoriji srednjih trgovačkih društava, plaketa Zlatna kuna dodijeljena je tvrtki Decospan Mato Furnir d. o. o. iz Oprisavaca. Plaketu Zlatnu kunu direktoru tvrtke Mati Vladiću uručio je pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo Brodsko-posavske županije Stjepan Bošnjaković.

U kategoriji velikih trgovačkih društava, plaketa Zlatna kuna dodijeljena je tvrtki Đuro Đaković Termoenergetska postrojenja d. o. o. Zlatnu kunu direktoru tvrtke Ivici Mariću uručio je podpredsjednik Hrvatske gospodarske komore Ivan Škorić.

Na sjednici su uručena i priznanja Hrvatske gospodarske komore tvrtkama i institucijama koje u 2016. godini obilježavaju jubilarne obljetnice postojanja.

Priznanja je uručio predsjednik ŽK Slavonski Brod Drago Čugura, i to:

• dekanu Veleučilišta u Slavonskom Brodu Josipu Jukiću povodom deset godina postojanja Veleučilišta,
  • direktoru tvrtke Sigmat d. o. o. Mati Sigurnjaku za 30 godina postojanja i uspješnog poslovanja i
  • ravnatelju Industrijsko-obrtničke škole Slavonski Brod Luki Mladinoviću za 70 godina postojanja i uspješnog djelovanja.