Predstavljanje projekta Frankopan torte
Izvor: arhiva ŽK Otočac
Autor: Irena Banić

Dean Pirc, vlasnik tvrtke Ekler d.o.o., Bjelovar

Objavljeno: 07. 10. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Preko Komore rješavamo, učimo i saznajemo

Naša tvrtka se bavi proizvodnjom domaćih kolača i torti. Radimo već 12 godina, a toliko smo i u Hrvatskoj gospodarskoj komori.

U posljednjih tri do četiri godine zadovoljni smo radom Komore jer imamo redovite sastanke o bitnim stvarima i tekućim problemima koji su vezani za našu struku, izravno i neizravno, u ekonomskom smislu ili u smislu pojašnjavanja pojedinih zakona koji se odnose na proizvodnju, poduzeća i trgovine.  Jednako tako razmatramo i pitanja HACCP-a, provođenja inspekcijskih nadzora, proizvodnje i ispravnosti hrane i prehrambenih proizvoda.

Zadovoljni smo suradnjom jer Komora promptno reagira kod nekih problema, a preko nje možemo te probleme rješavati, nešto naučiti, pitati i doznati.