Četvrti poslovni forum Indije i Europe

Objavljeno: 12. 01. 2018. , Ažurirano: 15. 01. 2018.

4th India-Europe 29 Business Forum - IE29BF

Pod pokroviteljstvom Ministarstva vanjskih poslova Indije i Nacionalne komore trgovine i industrije Indije (Federation of Indian Chamber of Commerce and Industry - FICCI),  5. i 6. ožujka 2018. u New Delhiju održat će se četvrti po redu Poslovni forum Indije i Europe - IE29BF.

Dvodnevni program sudionicima nudi organizirana događanja po pojedinim sektorima, mogućnost povezivanja s poslovnom zajednicom, individualne poslovne sastanke, organizirane posjete lokacijama i druge aktivnosti.

Cilj događanja je povezivanje i iniciranje suradnje između indijskih i europskih tvrtki, a ove godine posebni naglasak je sastavljen ne sektore:

• Razvoj vještina
  • Životne znanosti
  • IT i ITES
  • Vrhunska proizvodnja
  • Agro i prehrambena industrija
  • Razvoj infrastrukture s posebnim naglaskom na Smart Cities
  • Urbani prijevoz
  • Čiste tehnologije (Clean Technologies)
  • Obnovljiva energija
  • Automobilska industrija i auto komponente
  • Logistika

Događanje je namijenjeno izvršnim direktorima tvrtki, menadžerima, malim i srednjim poduzetnicima, ključnim kreatorima politika, predstavnicima agencija za promicanje ulaganja, predstavnicima gospodarskih institucija,  predstavnicima državnih i regionalnih vlasti i dr.

Zainteresirane hrvatske tvrtke se mogu prijaviti za sudjelovanje putem službene Internet stranice foruma i prijavnog obrasca , a prijavljuju se pod kategorijom stranih sudionika (foreign delegate).

Na službenim stranicama dostupan je i preliminarni program događanja.

Prijašnje izdanje ovog foruma privuklo je preko dvjesto službenih i poslovnih delegata iz 18 europskih zemalja te preko dvjesto predstavnika indijske industrije.

Ovogodišnji forum nastoji potaknuti i dodatno promicati suradnju Indije i 29 europskih zemalja kako bi se koristila europska tehnološka izvrsnost te nove inovacije u svim sektorima te podržala indijska industrija u nastojanju korištenja visoko kvalificirane radne snage te optimizacije svojeg poslovanja u Indiji i šire.

Poslovni forum Indije i Europe