Održani B2B poslovni susreti u sklopu događanja 100% zagorsko

Objavljeno: 23. 08. 2016. , Ažurirano: 08. 09. 2016.

U petak, 26. kolovoza, u 10 sati i 30 minuta u Županijskoj komori Rijeka, održali su se treći B2B poslovni susreti, u sklopu manifestacije 100% zagorsko.

Na poslovnim susretima sudjelovali su krapinsko-zagorski i primorsko-goranski gospodarstvenici.

Događanju su prisustvovali Perica Šolić iz Županijske komore Rijeka, predsjednik Županijske komore Krapina Josip Grilec, potpredsjednik Hrvatske obrtničke komore i predsjednik Obrtničke komore Primorsko-goranske županije Dalibor Kratohvil, potpredsjednik Hrvatske obrtničke komore i predsjednik Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije Davor Pleško, Andrija Vitezić, pročelnik Odjela gradske uprave za poduzetništvo Grada Rijeke, predsjednik Županijske skupštine Primorsko-gospodarske županije Erik Fabijanić, župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar te voditeljica Ureda Turističke zajednice Krapinsko-zagorske županije Ksenija Tomić.

Voditelji događanja emitirali su turističko-promotivni film Zagorje – bajka na dlanu te su predstavili projekt Okusi Hrvatske, usmjeren je na razvoj ponude lokalnih i regionalnih gastronomskih kulinarskih prepoznatljivosti te sustavni razvoj ponude i novih turističkih proizvoda u području gastronomije.