Izvor: pixabay.com

Ante Oštarić, član Uprave Paške sirane, Pag

Objavljeno: 10. 10. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

HGK treba ostati vodilja hrvatskoga gospodarstva

Paška sirana oduvijek je imala korektan odnos s HGK i tu se osjećala kao u svome domu. Što god smo iskomunicirali, bilo je na zavidnoj razini. Svaki naš upit bio je promptno i uspješno odrađen, a naročito želimo pohvaliti vodstvo županijske komore jer ne čekaju da se mi javimo, nego nas konstantno obavještavaju i potiču na sve aktivnosti. Napominjem da smo imali investiciju u kojoj smo koristili sredstva pretpristupnih fondova (SAPARD) i tu smo imali bezrezervnu podršku HGK.

Vrlo bitna aktivnost Komore u zadnjih nekoliko godina bila je organizacija predstavljanja na najvećim svjetskim sajmovima hrane (SIAL i ANUGA) na koje bismo teško otišli bez pomoći Komore, a ovako je to bilo vrlo učinkovito, a ne preskupo.

Žao nam je što se u javnosti iznose neke nepotrebne insinuacije i željeli bismo da Komora i dalje bude vodilja gospodarstva koje igra tešku utakmicu svojim ulaskom u EU, a svakako bismo željeli i dalje imati oslonac u Komori, kao i do sada.