Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Održana 93. sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Virovitica

Objavljeno: 31. 10. 2017. , Ažurirano: 20. 11. 2017.

U HGK – Županijskoj komori Virovitica je pod predsjedanjem predsjednika Ivana Slamića 17. studenoga održana 93. sjednica Gospodarskog vijeća.

Na sjednici se raspravljalo o aktualnom stanju u županijskom gospodarstvu, a polazna su osnova za raspravu bili podaci iz publikacije Aktualnosti gospodarstva Virovitičko-podravske županije, koju je izradio Odjel za makroekonomske analize HGK – Županijske komore Virovitica u studenome 2017. godine.

Članovi Gospodarskog vijeća donijeli su i odluku o dodjeli priznanja – plakete Zlatna kuna HGK – Županijske komore Virovitica za najuspješnije tvrtke na području Virovitičko-podravske županije u 2016. godini, koja će biti uručena dobitnicima na svečanoj sjednici Gospodarskog vijeća početkom prosinca.

Opširnije izvješće s 93. sjednice Gospodarskog vijeća nalazi se u pratećim dokumentima.