6. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Rijeka

Objavljeno: 17. 11. 2017. , Ažurirano: 21. 11. 2017.

U utorak, 21. studenoga održat će se 6. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Rijeka

Na Sjednici će biti razmatran Plan rada Županijske komore Rijeka za 2018. godinu te će biti dodijeljena priznanja Zlatna kuna i ostala priznanja i nagrade Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Rijeka za 2016. godinu. Županijska komora Rijeka u želji da gospodarstvenike s područja Primorsko-goranske županije podrži u kontinuiranom ostvarivanju poslovne uspješnosti, tradicionalno svake godine dodjeljuje različita priznanja i nagrade, među kojima je i priznanje Zlatna kuna.

Ove godine čak 852 trgovačka društava obilježavaju jubilej osnutka tvrtke, a Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Rijeka tradicionalno, četvrtu godinu zaredom, dodjeljuje priznanja trgovačkim društvima – jubilarcima.

U proširenom dijelu Sjednice bit će održan okrugli stol koji u sklopu Europskog dana poslodavaca Županijska komora Rijeka organizira u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, Regionalnim uredom Rijeka, s temom Razvoj kompetencija za tržište rada Primorsko-goranske županije. Cilj je okruglog stol definirati potrebe poslodavaca u vezi s kvalifikacijama i kompetencijama radnika, dogovoriti promociju razvoja vještina radne snage i nezaposlenih i zaposlenih te predstaviti financijsku potporu koju je moguće ostavriti pri zapošljavanju nezaposlenih osoba.

Poziv na 6. sjednicu Gospodarskog vijeća Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Rijeka nalazi se u pratećim dokumentima.