17. Međunarodni sajam inovacija, kooperacija i poduzetništva Inocoop 2016 u Zrenjaninu

Objavljeno: 15. 06. 2016. , Ažurirano: 17. 07. 2018.

ŽK Vukovar organizira zajednički nastup hrvatskih izlagača na 17. Međunarodnom sajmu inovacija, kooperacija i poduzetništva Inocoop 2016 od 25. do 27. kolovoza u Zrenjaninu, Srbija.

Organizatori su sajma Regionalna privredna komora Zrenjanin i Opšte udruženje preduzetnika Zrenjanin u suradnji s Turističkim centrom grada Zrenjanina. Na sajmu će sudjelovati velik broj poduzetnika, banaka, fondova, ulagača i drugih poslovnih ljudi iz zemlje i inozemstva. Prisustvo stranih izlagača i sudionika daje ovom sajmu međunarodni značaj, a predstavlja priliku za uspostavljanje poslovnih kontakata i suradnje s partnerima. Sajam se održava u sportskoj dvorani Medison, a u isto se vrijeme održava i tradicionalno događanje Dani piva.

Molimo tvrtke zainteresirane za izlaganje na zajedničkom izložbenom prostoru Komore da ispunjeni anketni obrazac dostave najkasnije do 17. lipnja na e-adresu hgkvu@hgk.hr ili bdidovic@hgk.hr. Kontakt-osoba je Barbara Didović, a telefonski su brojevi 032/ 441-155; 032/441-157.