Predsjednik Komore Banja Luka Goran Račić uručuje Plaketu predstavnici Mire a.d. Marini Cvjetićanin
Izvor: HGK

115 godina Područne privredne komore Banja Luke

Objavljeno: 27. 10. 2017. , Ažurirano: 27. 10. 2017.

U Banja Luci je 26. listopada svečanom akademijom obilježeno 115 godina kontinuiranog rada Područne privredne komore Banja Luke. Predsjednik komore Goran Račić istaknuo je važnu ulogu koju komora ima u razvoju gospodarstva te na brojne usluge koje su na raspolaganju članicama. Posebno je istaknuo i dobru suradnju sa susjednim komorama, udruženim u ekonomsku asocijaciju Ekonomska regija u slivu rijeke Save u kojoj djeluje 18 regionalnih komora iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Srbije. Najuspješnijim članicama komore dodijeljene su i Plakete Područne privredne komore Banja Luke, a među njima i tvrtki Mira a.d. iz Prijedora, koja je članica grupacije Kraš d. d. iz Zagreba. Uime HGK – Komore Zagreb na svečanosti je bio njezin predsjednik Zlatan Fröhlich.